Fotograf Ślubny - Kraków
/
PORTFOLIO
ZOBACZ

Warsztaty florystyczne

I Sesja Stylizowana

N

Na powitanie wiosny, Klaudia z pracowni florystycznej Babie Lato, zorganizowała warsztaty Wiosenne Przebudzenie. Tematyką były kompozycje ślubne i muszę wam powiedzieć, że kiedy tylko wkroczyłam do pracowni, woń kwiatów od razu mnie przywitała. Kwiatów było mnóstwo, a ja sama dowiedziałam się parę ciekawostek na ich temat i to, ze kolorem roku 2024 jest Peach Fuzz. Tak jakoś zainspirował mnie ten kolor, że w ten sposób powstała nasza sesja stylizowana w tych ciepłych barwach i różnych odsłonach wiosennych – na początek trochę stylu vintage, a na koniec eksplozja pasteli i różu – Wiosno, witamy Cię !

Przedstawiam kilka ujęć z warsztatów i piękne kompozycje wykonane przez Kwiaty i Kfiatki, Ozdobione dla Ciebie i Kamilę.

Sesja Stylizowana

Vintage Peach Fuzz 2024

Sylwia - dziękujemy Ci za bycie naszą Panną Młodą ! A poniżej, sesja stylizowana - taka wiosenno-vintage'owa. Piękna sukienka którą zobaczycie na zdjęciach jest z atelier Josephine. (Adres: ul. Krowoderska 22, Kraków, oczywiście).

Jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą, przygotowujesz swój ślub w Krakowie i szukasz kwiatów/aranżacji kwiatowej na swoje wesele to śmiało odezwij się do Klaudii. Jeśli podoba Ci się mój styl fotograficzny, jestem również do Twojej dyspozycji. Fotografuję śluby w Krakowie i bliskiej okolicy.

I ostatnia odsłona, najbardziej kwiatowa i wiosenna. Myślę, że powitałyśmy wiosnę z przytupem.

A tutaj, już kwintesencja pasteli i różu.
I tak sobie myślę, że wykorzystanie kwiatów, które będą znajdować się na Twoim ślubie (sala, miejsca ceremonii humanistycznej) jest całkiem dobrym pomysłem na sesje Panny Młodej. Chciałabyś taka?
O sesjach Panny Młodej możesz poczytać tutaj.

CLOSE