Fotograf Ślubny - Kraków
/
PORTFOLIO
ZOBACZ
O

Oferta

Reportaze slubne

Column Block Decorative Icon
Nr.1

Krótki Reportaż

Jeśli planujecie mały, intymny ślub w gronie najbliższych lub tylko wy dwoje to ta oferta jest dla was. W czasie krótkiego reportażu, jestem z wami przez 4 lub 6 godzin (bez pauzy).


Czas oczekiwania na zdjęcia : Otrzymujecie wasze zdjęcia w przeciągu 30 dni od daty ślubu.

Column Block Decorative Icon
Nr.2

Pełny Reportaż

Jeśli planujecie duży ślub i/lub pragniecie mieć reportaż z całego dnia i wieczoru waszego ślubu, to ta oferta jest dla was.

8 lub 10 godzinny reportaż (bez pauzy) - to wy wybieracie jaka opcja będzie dla was najlepsza.

Czas oczekiwania na zdjęcia : Otrzymujecie wasze zdjęcia w przeciągu 30 dni od daty ślubu.


Column Block Decorative Icon
Nr. 3

A la carte

Reportaż według liczby godzin.
Możecie wybrać dowolną liczbę godzin.
1500 PLN/godz

C

COS O SOBIE

i JAK FOTOGRAFUJE

Mam na imię Iwona - jestem fotografem i mieszkam w Krakowie Fotografowanie ślubów zarówno w sposób edytorialowy (fine art) jak i reporterski jest dla mnie bardzo ważne - każda chwila jest wyjątkowa i niepowtarzalna i jako taka musi zostać uchwycona.

Fotografując śluby w różnych miejscach, poprzez klimatyczne stodoły, zamki, prestiżowe palace i hotele, kameralne puby, prywatne posiadłości, kościoły czy plener i mając styczność z różnymi narodowościami i kulturami, moje przekonanie o pracy którą wykonuję jako fotograf się utrwaliło: to co lubię, to współpracować z ludźmi otwartymi i pozytywnie nastawionymi do życia - nieważne w jakim miejscu.

Pracuję również w branży modowej i reklamowej co umożliwia mi inne podejście do fotografowania ślubów a przejrzystość, poezja i subtelność najlepiej określają mój styl. Portfolio Moda & Reklama .

Moja przygoda z fotografią (moda) rozpoczęła się w 2005 roku, a od 2010 zaczęłam fotografować również śluby, głównie w Paryżu, ale także w różnych regionach i miastach Francji (Saint-Tropez, Nicea, Bordeaux...). Zaufaly mi również osoby ze świata muzyki, kina i sportu: Adrienne Bailon i Israel Houghton , Mike Philips.

Niektóre z moich fotografii zostały opublikowane w prasie zagranicznej: People (USA) Mariée (FR) oraz na blogach (Style me Pretty, French Wedding Style, Bridal Musings) i bardzo się cieszę, że moja praca jest w również taki sposób doceniana.

Mon Conte de Fées (z j. francuskiego) znaczy Moja Bajka/Baśń.

♥ Przyjmuję teraz rezerwacje na śluby odbywające się w 2024 i 2025 roku.

Wyslij zapytanie o cennik i zarezerwuj termin
CLOSE