Fotograf Ślubny - Kraków
/
PORTFOLIO
ZOBACZ
Ślubna dekoracja kwiatowa to jeden z najbardziej charakterystycznych aspektów imprezy. Bardzo lubię odkrywać udekorowane sale w których odbędzie się wesele i podziwiać ten ogrom pracy, który włożyła para młoda i/lub organizator ślubny. Bo rzeczywiście, to kwestia niemałego wysiłku, z jednej strony wybrać i wyobrazić sobie jego dekorację, a z drugiej strony ją wykonać.

Odkryjcie najpiękniejsze subtelne dekoracje ślubne, które miałam okazję fotografować.

Czysta biel

Dekoracja “czysto biała” to jedna z moich ulubionych – kwintesencja elegancji.

Zdjęcie 1: Bukiet konwalii druhny

Zdjęcie: 2, 3 i 7: Biała klatka, doniczki i szklane słoiki z roślinami w środku.

Zdjęcie 4, 5, 7 et 8 – Ślub Laetiti i Viviena. Dekoracja kwiatowa Les Fleurs d’Emilijolie. Koordynacja L’agence Perles d’Émotions

“Pracowaliśmy z białymi piwoniami, ostami, craspedias (żółtymi kuleczkami), paprociami, mchem, aktami, świerzbowcami… krótko mówiąc, wystarczająco dzikimi kwiatami, aby nadać im bardzo naturalny wygląd, kojarzący się ze starymi brązowymi butelkami z apteki i wieloma zabytkowymi przedmiotami Nowożeńcy bardzo lubili zabytkowe przedmioty, często chodzili na pchle targi i odkrywali skarby. Chcieli przekazać tę starożytną i dziką stronę również poprzez dekorację. Na dekoracje stołów wybraliśmy himmelis. W menu mieliśmy gałązki rozmarynowy.”

Lucie z agencji Perles d’Émotions

Prostota. Ale ta prostota jest tak szykowna, że pomimo “tylko” białych kwiaty i trochę zielonych liści jest pięknie. Dekoracja krzeseł z hortensjami.

Drewniane meble w stylu vintage doskonale komponują się z pastelową dekoracją kwiatową. Jest harmonijna i bardzo delikatna. Zestaw wieńczą białe świece i szklane wazony, aby zachować tę elegancką prostotę.

Brzoskwiniowy pastel – Delikatne i stylowe dekoracje ślubne

Z kilkoma kolorami więcej, ale zawsze pozostajemy w tej perspektywie wyrafinowanej i nie ostentacyjnej dekoracji: kolor brzoskwini, zachodzącego słońca. Ten akcent pomarańczy bardzo ładnie prezentuje się w pokojach w stylu haussmanowskim, który charakteryzuje się bogatym w ornamentykę wnętrzem. I tutaj ta prostota jest bardzo pożądana, aby nie przeciążać wyjątkowego wystroju tego typu.

Ważny jest również dobór akcesoriów. Szklane wazony lub słoiki można zastąpić ładnymi metalowymi doniczkami w kolorze złotym, które wprowadzą wyrafinowany akcent bez obciążania kompozycji.

Jedna z sal w Maison des Polytechniciens

Ponowne z wykorzystaniem drewna w spodkach, to idealne połączenie stylów. Brzoskwiniowa róża jest tutaj głównym kwiatem. Nawet kominek i krzesło pasują do tych ciepłych pastelowych odcieni.

Magia kolorów

Sztuka mieszania i dopasowywania kolorów jest trudna. Ale tutaj dekoracja kwiatowa jest wspaniała. Ta kompozycja nie jest przeładowana, wręcz przeciwnie, jest dopracowaną tęczą kolorów. Każdy szczegół, każdy kwiat i dodatek ma swoje miejsce, tworząc magiczną całość. Tutaj mamy pomarańczowe, różowe róże, niebieskie hortensje, zielone liście eukaliptusa, fioletowe agapanty i dalie. Festiwal pięknych roślin w towarzystwie dodatków w kolorze różowego złota i złota. Po prostu kocham !

Ślub de Margot et Gabriela.

CLOSE